O MNĚ 


Bio

2019 - album OUTLAW

2018 - EP Public Diary

2017 - album Nový Svět

2014 - album Controverz

2011 - MIXtape Unknown Poet

2009 - první nahrávky na Bandzone.cz


O mně

Začátek mé tvorby sahá do roku 2009, čtvrťák střední škola, spousta volna, plná hlava nových nápadů, prožitků, životních změn a touha se vyjádřit... v tomhle období vznikaly doma mé první nahrávky a následně jsem je postoval na tenkrát nejrozšířenější hudební online platformu, Bandzone. Byl jsem hodně ovlivněný zahraničním rapem a následně českou scénou, která tenkrát teprve vznikala. 

V roce 2011 jsem vydal mixtape Unknown Poet a začal jsem mít pár menších koncertů. Má tvorba byla hodně ovlivněna křesťanstvím a vírou v Boha, se kterou jsem měl tenkrát hodně intenzivní zkušenost. 

V mé tvorbě se téma víry a Boha ojevuje i nyní, proto spadám do žánru Gospel rap, který v ČR téměř neexistuje. Vždycky byla ve mně touha něco sdělit a předat, která se mísila s láskou k rapu a psaní textů. 

Zároveň jsem věděl, že pokud se má tvorba nebude točit kolem těch nejvíc podstatných věcí v životě, nebude mi to celé moc dávat smysl, komerční tvorba mě moc nelákala a neměl jsem nikdy moc ambice být více známý.

Je mi 29 a právě vychází mé nejnovější album OUTLAW. Po 10ti letech od začátku mé tvorby vydávám nejvíce autentické a osobní album, které završuje mé dosavadní působení.